Napsal uživatel Ares
Sobota, 2.5.2015 01:28

Armory

Milí hráči

S radostí Vám můžeme oznámit že opět byli kompletně spuštěny " Armory ". Byli nainstalovány a spuštěny 3D modely , dále pak veškeré statistiky jednotlivých charracterů. Tímto děkujeme Keanymu za jejich implantaci do jádra.

Realizační Team LF

 
Napsal uživatel Ares
Sobota, 2.5.2015 00:00

Novinky na serveru

Milí hráči

Dovolte nám představit několik novinek. Jedna z těch možná méně příjemných pro některé z Vás je kontrola gearu při logování se do Random Heroic Dungeonů. Jako další je to v případě Leave dungeonu " vyfasování" Dungeon Desertera.  A ted tedy ty příjemnější změny. Pro snadnější komunikaci mezi hráči byl na serveru spuštěn TeamSpek. Návod na jeho nastavení později naleznete zde. V neposlední řadě byl na serveru implantován systém Movement map , k čemuž opět přineseme podrobnosti později.

S pozdravem

Realizační team LF

 
Napsal uživatel Ares
Sobota, 2.5.2015 00:00

Podpora hráčům

Milí hráči,

rádi bychom Vám poděkovali za to, že nám i nadále zachováváte přízeň, a proto jsme si pro Vás připravili řadu novinek, které Vás zcela jistě potěší. Jak jistě víte, náš server se snaží zachovat si co největší "Blizzlike" tvář, tedy až na 10x zvýšené raty zkušeností, díky kterým rychleji dostanete svůj charakter na maximální level a můžete si tedy začít užívat širokého spektra zábavy, které Vám hra World of Warcraft na datadisku Wrath of the Lich King přináší. Všechny ostatní raty, tzn. dropy, goldy, reputace a tak dále zůstávají i nadále Blizzlike. Jakmile se dostanete se svým charakterem na maximální level, automaticky od nás poštou obdržíte 500 goldů jako dárek na úhradu nákladů Vašich kouzel či jiných výdajů a rovněž od nás dostanete 200x Emblem of Valor na nákup širokého spektra začátečních itemů. 

Zcela jistě Vás také potěší i ta skutečnost, že až 99 % questů je plně funkčních a přiravených jen pro Vaši zábavu. Prohlédněte si také VŠECHNY otevřené instance a dungeony, které u nás můžete navštívit. 

Děkujeme Vám za přízeň a doufáme, že i nadále budete s námi spokojení. 

S pozdravem

Light Future GM Team